قابل توجه کلیه ادارات منابع طبیعی ، شهرداریها ، سازمان جهاد کشاورزی ، شرکتها و افراد علاقمند بکارگیری  " فناوری گرواسیس جهت کاشت درختان مثمر و غیر مثمر در اراضی خشک ، بیابانی ، کوهستانی ( سنگلاخ ) بدون استفاده از انرژی و ابیاری "

شرکت زیست فناوری سپهر باختر تنها همکار و نماینده رسمی شرکت آکواپرو در ایران در حال برنامه ریزی برای جمع آوری یکجا و همزمان کلیه سفارشات سازمانها ، ادارات ، شرکتها و متقاضیان علاقمند برای تامین تجهیزات مورد نیاز اجرای فناوری گواسیس شامل گروباکس ، واترباکس و تجهیزات جانبی آنها می باشد.

با توجه به اینکه قیمت فروش این اقلام در شرایط عادی برای هردو کالای نام برده شده ( واترباکس و گروباکس ) بسته به تعداد سفارش متفاوت بوده و هرچه مقدار سفارش بیشتر باشد ، قیمت فروش پایین تر بوده و مشمول تخفیفات بیشتری خواهد شد ، این شرکت مصمم به همزمان نمودن کلیه سفارشات موجود به منظور حداکثر نمودن تخفیفات گردیده و از کلیه علاقمندان دعوت می نماید نسبت به اعلام سفارش و پیش خرید اقلام فوق از این تاریخ لغایت پایان روز 15 اردیبهشت 95 با استفاده از یکی از روشهای ارتباطی زیر اقدام نمایند :

1 - تماس با تلفن دفتر مرکزی شرکت به شماره 37293593 - 083 یا یکی از نمایندگیهای داخل کشور  درج شده در وب سایت ما ( برای مشاهده نمایندگیها لطفا ( اینجا ) را کلیک فرمائید.

2 - تماس با شماره های تلفن همراه : سهرابی 09181370270 - صیادیان 09181311833

3 - تماس از طریق ایمیل های : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید - این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

4 - ارسال درخواست کتبی از طریق نمابر به شماره 37293593 - 083

پس از این مرحله و تعیین تعداد مورد نظر ( حداقل 30 واترباکس یا 100 گروباکس ) توسط متقاضی محترم ، 50 درصد مبلغ سفارش با اعمال تخفیف ویژه توسط متقاضی به حساب شرکت واریز گردیده و شرکت ضمن صدور و ارسال فاکتور رسمی به ادرس خریدار موظف خواهد بود که حداکثر ظرف 60 روز کاری پس از اخذ وجه نسبت به تحویل اقلام سفارش شده و برنامه ریزی جهت کاشت نهالها و نصب تجهیزات اقدام نماید. ( کلیه هزینه های مربوط به مشاوره جهت انتخاب درخت مناسب با وجه به اقلیم ، کیفیت خاک و بارندگی منطقه کاشت درخت مورد نظر خریداران محترم و حضور در محل خریدار و آموزش نحوه کاشت نهال و نصب تجهیزات ( واترباکس یا گروباکس ) رایگان خواهد بود ).

( این فرصت استثنائی را جهت برخورداری از حداکثر تخفیف درنظر گرفته شده از دست ندهید )

لطفادر نظر داشته باشید که بر خلاف روشهای سنتی که در ان کاشت درخت با محدودیت زمانی مواجه است ، با استفاده از فناوری گرواسیس شما در مدت 12 ماه سال ( بدون هیچ محدودیت زمانی ) قادر به کاشت نهال هستید.

برای آشنائی بیشتر با تجهیزاتی که برای اجرای این فناوری نیاز دارید لطفا ( اینجا ) کلیک فرمائید.

 

" کاشت درخت تنها راه نجات "

بشر در طول دوهزار سال گذشته دو بیلیون هکتار بیابان تولید کرده است ( منبع : World Resource Institute ) در حال حاضر این منطقه که متاسفانه کشور عزیز ما ایران در قلب آن قرار دارد در بحران خشکسالی پیش رونده قرار داشته و فاقد منابع اب کافی است . پیشنهاد ما تبدیل این منطقه به زمین حاصلخیز است ، با استفاده از تکنولوژی گرواسیس ( کاشت درخت بدون استفاده از انرژی و آبیاری ).

 

تکنولوژی گرواسیس یک راه حل ارزان برای کاشت درخت در زمینهای پست و فرسوده است ، این روش تنها راه حل درختکاری بدون استفاده از انرژی و ابیاری است . این سیستم تاثیرات اقتصادی ، زیست محیطی و اجتماعی بزرگی را برای کشورهای در حال توسعه یا توسعه یافته نوید می دهد .

در طول دهه گذشته ( از سال 2003 ) شرکت گرواسیس به توسعه تکنولوژی و پیشبرد پروژه ها در بیش از 20 کشور بیابانی دنیا پرداخته است ( آرژانتین ، بحرین ، شیلی ، چین ، دبی ، اکوادور ، اتیوپی ، فرانسه ، هند ، اردن  ، کنیا ، لیبی ، عراق ، کویت ، مکزیک ، عمان ، قطر ، عربستان سعودی ، اسپانیا ، آمریکای شمالی .....) ازمایشات انجام شده با کاشت بیش از 300000 اصله از انواع درختان و درختچه های مثمر و غیر مثمر در مناطق بیابانی و کوهستانی این کشورها با درصد بقای 90 درصد ، قابلیت این تکنولوژی را برای همگان به اثبات رسانده است .

Template Design:Dima Group